Doprava a usazení

Jak vypadá převoz modulárního domu

Modulární domy jsou stavěny ve výrobní hale a na určené místo jsou přivezeny už hotové. Převáží se pouze v noci, protože se je to nadrozměrný náklad. Domek v našem výrobním závodu naložíme těžkotonážním jeřábem na nízkoprofilový návěs a převezeme na Váš připravený pozemek. Tam bude čekat také jeřáb, který domek zase z návěsu složí a přesune ho na připravený základ. Doba uložení je různá, ale pokud se nevyskytnou potíže, neměla by přesáhnout 2 hodiny.

Výška nákladu se pohybuje okolo 4 metrů, je tedy nutné naplánovat cestu tak, aby se kamion vyhnul nízkým mostům nebo podjezdům.

Jak je to s jeřábem

Aby na Vašem pozemku mohl být dům složen, je potřeba mít tam přistaven jeřáb. Vzhledem k tomu, že je nutná velká součinnost majitele pozemku s firmou zajišťující pronájem a obsluhu jeřábů, je optimální, aby si jeřáb zajistil majitel pozemku sám napřímo. 

Ale protože si uvědomujeme, že jeřáb člověk neobjednává několikrát do měsíce, pomůžeme Vám s tím. Pokud nenajdete firmu poskytující jeřáb svépomocí, nebo chcete využít naší pomoci již od začátku, rádi Vám s tím pomůžeme a jeřáb zajistíme. Na místě bude samozřejmě dozorovat náš tým, aby byl domek usazen správně.