Náš přístup

Přijedeme za Vámi

Na první nezávaznou schůzku za Vámi přijedeme kamkoli v ČR. Následně Vám vytvoříme jednoduchou vizualizaci, pro Vaši lepší představu i rozhodnutí. 

Prostor dle přání

Podobu domku s Vámi od počátku konzultujeme a navrhujeme individuálně podle Vašich přání a potřeb. Změníme příčky, okna, pokoje k Vaší spokojenosti.

Nejen bydlení

Naše moduly nemusí sloužit pouze k bydlení. Lze je postavit a využít např. jako mateřskou školu, ordinaci, prodejní stánek, hotel pro psy, atd. 

Dodržíme rozpočet

U nás od začátku víte, kolik Vás bude dům stát. Nevznikají žádné vícenáklady, jako u jiných staveb. Platíte cenu, kterou odsouhlasíte ve smlouvě.

Dokončíme kvalitně a včas

Modulární domek pro Vás umíme postavit a dodat do 4 měsíců. Termín dodání dodržíme dle dohody. Domky si zachovávají svou kvalitu, protože dřevostavba je stavěna v hale, tedy na ni nepůsobí povětrnostní podmínky, které by mohly konstrukci poškodit či narušit.

Méně byrokracie

Na naše modulární dřevostavby není potřeba stavební povolení, stačí ohláška. Také bývá pro úřady jednodušší, že stavba není pevně spojena se zemí a často tedy naše domy povoluje úřad tam, kde už jinou stavbu nepovolí. Pokud nechcete věnovat čas ohlašování na úřadech, vyřídíme vše za Vás.

Stavba na klíč

Nemáte čas zajistit základy pro dům, sítě, dovoz domu, jeřáb, apod.? Zajistíme veškeré potřebnosti od začátku až do konce za Vás. Umíme vyřídit úřady i finance, zajistit vše kolem pozemku...
Vy už si jen převezmete klíče od domu a nastěhujete se.

Nízké provozní náklady

Naše dřevostavby jsou nízkoenergetické. Na provozních nákladech tak výrazně ušetříte. Naši klienti mají velmi dobré zkušenosti s finanční úsporou za energie. Mohou tedy ušetřené peníze investovat do jiných rodinných radostí. Rádi se s Vámi o jejich zkušenosti podělíme.