M-12 standard

Projekt, který nás asi nejvíce dojal. Ve složité rodinné situaci potřebovala paní s dcerou velmi rychle vyřešit svou bytovou situaci, odstěhovat se ze stávajícího bydliště a najít si svůj nový domov. Vánoce se blížily a žádná stavební firma nebyla schopna do té doby domek postavit. Přesto si paní velmi přála mít do Vánoc svůj nový domov. Ježíšek od nás si pospíšil a domek jsme skládali 22. 12. Slzy v očích neměla jen majitelka domu, ale také my všichni z firmy. Vánoce slavila paní ve svém novém domově a my přejeme už jen spokojený život.

Majitelka nechala rhombusy (dřevěný obklad domu) bez ošetření, časem bude mít celý dům antracitovou barvu. Modřínové dřevo zůstává i bez ošetření odolné vůči škůdcům či houbám.

Komentář klientky:
Před časem jsem se ocitla v situaci, kdy jsme já a moje dcera přišly o domov. Po nějaké době nouzového bydlení jsem se od kamarádky dozvěděla o malém dřevěném domku v sousedním městě. Vypravila jsem se tam podívat a náhodou potkala majitele, který mne ochotně provedl. Dům mne velice zaujal svou útulností a v ten moment jsem věděla, že je to přesně to, co hledám pro mne a dceru. Začala jsem jednat s firmou Modulární domky. V následné smršti událostí mohu zdůraznit jako zajímavost, že dům byl kompletně připraven k obývání dříve, než jsem zakoupila pozemek a sehnala všechna potřebná povolení k realizaci stavby. Okamžik předání klíčů Ing. Zouharem byl jeden z mých nejsilnějších životních prožitků. Klíče neotvíraly jen dveře do nového domu, ale i do nového života.